FEEDOMATIC NÁŠLAPNÉ KRMÍKO

Při použití Feedomatic je potrava přístupná pouze tehdy, když kuřata stojí na stupátku. Myši, krysy a ptáci se nedostanou na potravu a proto nemohou kontaminovat zrní.

Váha ( Kg)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Kód: 106/5 K 106/12 106/20 106/8 K Zvolte variantu
895 Kč 1 085 Kč 1 199 Kč 1 087 Kč od 895 Kč
FEEDOMATIC NÁŠLAPNÉ KRMÍKO

Při použití Feedomatic je potrava přístupná pouze tehdy, když kuřata stojí na stupátku. Myši, krysy a ptáci se nedostanou na potravu a proto nemohou kontaminovat zrní. Feedomatic chrání drůbež před nebezpečnými chorobami. Nášlapné krmítko je stabilní, snadno se čistí a je odolné proti stříkající vodě. Je k dispozici v 5, 8, 12 nebo 20 kg variantě, takže pro každou potřebu existuje vhodné řešení.

V čem je Feedomatic jedinečný?

V tradičních krmítkách je potrava volně přístupná. Kromě zvířat, pro které je potrava určena, to vzbuzuje i zájem škůdců. Aby se tento problém vyřešil, před desítkami let bylo představeno první nášlapné krmítko. Miska se zrním, která je přístupná pouze tehdy, když se kuře postaví na stupátko. 

Osvědčený koncept konečně dokonalý

Feedomatic, navržený a vyrobený v Holandsku, zaručuje nejvyšší kvalitu. K tomuto osvědčenému konceptu jsme přidali několik velmi spolehlivých vychytávek. Feedomatic jsme vyrobili z kombinace pozinkovaných plechových dílů a plastu. Desky mají tloušťku 1 mm, díky čemuž je pozoruhodně stabilní. Švy nebo praskliny nemají šanci, protože používáme hypermoderní metalurgické stroje. Po letech intenzivního používání bude Feedomatic stále stejně funkční, jako když byl právě zakoupen.

Samotné krmítko je opatřeno přepážkami a přelévací hranou, které výrazně omezují vypadávání. Další užitečná výhoda; díky použití plastu je krmítko mnohem tišší než jeho konkurenti. Kov na plast vytváří méně hluku než kov na kov. Stupátko má velké otvory, takže výkaly propadnou dolů. Mechanismus, který řídí přístup, lze nastavit od 250 gramů do 2 kg (165 liber). Tímto způsobem lze nastavit správnou prahovou hmotnost pro drůbež jakéhokoli druhu.

Další často slýchanou výhodou nášlapného krmítka je fakt, že dokážou uložit velké množství potravin. Kuřata vydrží několik dní bez doplňování. 

Feedomatic se zdá být dokonalým řešením pro milovníky zvířat po celém světě, kteří dávají přednost krmení svých zvířat a ne škůdců.

Objem: 5 kg
Typ: nášlapné
Materiál: plech+plast
Váha: 5 kg
Rozměry: 40x28x26 cm

 

Objem: 12 kg
Typ: nášlapné
Materiál: plech+plast
Váha: 8 kg
Rozměry: 54x35.5x25.5 cm

 

Objem: 20 kg
Typ: nášlapné
Materiál: plech+plast
Váha: 9 kg
Rozměry: 64.5x35.5x25.5 cm

 

 

TIP: Abyste slepice naučili na nášlapné krmítko, je potřeba ho na prvních 10 dní zatížit cihlou, aby zůstalo otevřené. Dále pak nesmíte slepice přikrmovat na jiném místě. A uvidíte, že se holky na nášlapné krmítko bez problému naučí.